Equi reality nad 2ha

Zemědělský statek k chovu koní, 8,5 ha,
okr. Nymburk
Cena: 15,5 mio              

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěkný statek, který stojí na samotě u Křince, 11 km od města Nymburk obklopen 8,5 ha vlastních pozemků. Sestává z obytného domu s velkou zastřešenou terasou s venkovním posezením a bazénem. V přízemí je obývací místnost s krbem, kuchyňkou, sociálním zařízením a dvěma místnostmi, odtud vedou schody do otevřeného patra, kde jsou tři ložnice, sprchový kout, vana, 2x wc, podlahy dlažba, koberce.

Topení je vyřešeno novým automatickým kotlem na drobné uhlí, rozvody po celém domě, objekt má dvě studny, vlastní septik a nové rozvody elektřiny 220/380 V.

Další objekty jsou dvě samostatné stáje, v jedné je 7 pěkných boxů, v druhé 4 boxy, sedlovna, zázemí pro jezdce, dílna, sociální zařízení, další budova je otevřená s výběhem, kde nyní pobývá skot a další skladovací hala s parkingem pro stroje.Za objekty je písková jízdárna o rozměrech 20x50 m,, kruhová ohrada a oválná dráha v délce cca 900 m. Tento statek je ojedinělý svým uspořádáním, velikostí pozemků a možností chovu koní i skotu, ale i jiných aktivit.

© 2014 by Reality Solarová. All rights reserved. 

pohled z pastvin