Jezdecké areály

Rodinný jezdecký areál, 35.752 m2, okr. Kolín

Nabízíme Vám exkluzivně rodinný jezdecký areál s přilehajícími pastvinami 3,2 ha, které jsou osety speciální koňskou směsí, rozdělené na výběhy cca 60x20m + čtyři padocky 22x5m (zpevněné a vrchní vrstva je písek - nemají louže bahno a šetrné k pohybovému aparátu). Vše je oploceno a poskytuje svou polohou soukromí. Mezi výběhy jsou udělány uličky pro procházku a relaxaci dále je v areálu vysázeno cca 500 stromů.

 Areál stojí na samotě za obcí Pečky, okr. Kolín a tvoří několik objektů: rodinný dům, letní domek, garážové stání, dále stáje, kolbiště, stodola a přístřešek na seno.

Rodinný dům 5kk je rok po celkové rekonstrukci (mimo střechy a fasády), nově vedena elektřina v mědi i rozvody ústředního vytápění a vody. Dům má 3 podlaží, v přízemí je předsíň, šatna, velký obývák s kuchyní a pracovna, koupelna, wc. Schody v chodbě vedou do patra, kde je dětský pokoj a dvě ložnice, koupelna,wc. V suterénu je odpočinková zona se saunou a vířivkou a odděleně technické zázemí, kotelna- elektrokotel + kotel na pelety stáří 2 roky) a technická místnost pro úpravu vlastní vody filtry na vodu. Dům je podsklepen a má ČOV. Dále je vhodně oddělen od areálu, aby tak člověk měl své soukromí a čas pro sebe a rodinu.

 Na dům navazuje nově postavený letní domek 44 m2 s kuchyní a velkým krbem, obývacím prostorem a další dvě místnosti využívané k odpočinku a jako skladový prostor. Před domkem je udělána nová dlažba s pergolou a domek má posuvné dveře které se dají otevřít až na šířku 4 metrů. Zahrada u domu je vkusně osázena a její dominantou je bazén se slanou vodou, protiproudem, vířivkou a osvětlením.

 Za letním domem stojí velmi pěkná stáj pro koně, kde 12 boxů 4x3 m + 2 porodní boxy 4x4 m solarium, napáječky, mycí box s teplou vodou, krmírna, sedlovna, zázemí pro jezdce a byt pro ošetřovatele.Stáj má pozinkovanou konstrukci, výplň z kvalitního dřeva a všechny boxy mají okna. Za stájí je možno přistavět další boxy, je zde též připravena plocha na kruhovku.

 Dále je tu kvalitní kolbiště (povrch písek+geotextilie), 22 x 61, kde teď probíhá schválení stavebního povolení na jezdeckou halu 25/61 m, projekt k dispozici.

 Za kolbištěm je postavena nová stodola a seník.

 Objekt má vlastní studnu, která vede do domu do úpravny vody a dále nově vrt na zálivku a retenční nádrž, která zajišťuje venkovní zavlažování.

 Tento pěkný areál je velmi ojedinělý jak rozlohou, veškerým zázemím pro rodinu a koně, tak i svojí polohou a rychlou dostupností po D11 na Prahu cca 20 min. Pokud hledáte klid na odpočinek a život s koňmi tak vřele tento areál doporučujeme jeho kolaudace byla v roce 2019.

Jezdecký areál, hala, jízdárna, bydlení 3kk + zázemí, 5ha
+ 4,2 ha možno pronájem,   okr. Praha-východ
MOMENTÁLNĚ PRODEJ ZASTAVEN
Nabízíme Vám exkluzivně nově postavený jezdecký areál v blízkosti Prahy po D1-sjezd Stránčice. Vlevo od příjezdu obytný dům - dřevostavba 3kk a bydlení 1kk pro ošetřovatele + sociálka, další domek - dřevostavba je klubovna, teraska s venkovním posezením, topení na tuhá paliva s rozvody ústředního topení, v klubovně topení na tuhá paliva. Za domy jsou výběhy se dvěma dřevěnými přístřešky - boxy pro celkem 7 koní. Všechny výběhy jsou pevné - dřevěné ohrady s přístřešky, kde koně mohou být celý den na zeleném. Hala - 25x40m, písek+geotextilie, kolem haly je do tvaru U celkem 29 dřevěných boxů, všechny mají okna ven, ulička uvnitř. Sedlovna, krmírna též u boxů. Mycí box je u vchodu do stájí a haly. Z druhé krátké stěny haly je přístřešek - technické zázemí pro traktor, seno, slámu, atd. Jízdárna - 22x60m, odvodněná, písek+geotextilie. Objekt má 2 vydatné studny, septik, el 230/400. Rozloha pozemků k prodeji je 5 ha,  lze od prodávajícího ještě pronajmout 4,2 ha ohrazenou louku s třemi prostornými přístřešky.
Cena: 16.300.000,-        další info na tel. 775261334
Jezdecký areál,  bydlení, stáje 42 boxů, kolbiště, hala, okr. Praha -západ
Cena: na vyžádání
Nabízíme Vám ke koupi klasický jezdecký areál s halou, bydlením, kolbištěm a výběhy s velmi rychlou dostupností na Prahu,sjezd 14 km na D4.
 Je tam jedna původní stáj o 8 boxech, pak 15 anglických boxů dřevěných, další stáj 16 boxů, ulička uprostřed a dalších 5 boxů blízko haly. Hala je 25 X40, písek, za ní kolbiště 20x40 a za ním výběhy.
Rodinný dům 3kk, přízemí , v patře se samostatným vchodem 7 pokojů jako penzion, každý má sociál.
Dále je tam 2x sedlovna, krmírna, zázemí pro jezdce, restaurace s barem, posezení a zasklená terasa s krbovými kamny

 

© 2014 by Reality Solarová. All rights reserved.