Jezdecké areály

Jezdecký areál s halou, bydlení, jízdárna, 14 ha vlastních,
+ 26 ha pronájem, okr. Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám exkluzivně moderní jezdecký areál uprostřed čisté přírody nabízející nadstandartní bydlení, vzdušnou halu 24 - 54 m s prémiovým povrchem OTTO - podkladové desky + směs s geotextilií, přiléhající světlou stáj - 34 boxů s technologií výsuvných stěn mezi koňmi umožňující odklízení hnoje mechanizací což zajišťuje nízkou pracovní náročnost a vysokou produktivitu práce. Micí a zákrokový box, sedlovnu. Velké skladovací prostory na seno a slámu. Venkovní jízdárnu s povrchem hypotex s rozměry 70 na 40m. Kolaudace 11/2011 . K dispozici další skupinové ustájení pro klisny a hříbata a skladové prostory v části původního hospodářského stavení. K objektu přílehají velké pastviny, celkem k dispozici cca 40 ha pozemků. Z toho 14 ha součástí prodeje ostatní v pronájmu.

Obytnou část tvoří zděný třípatrový objekt 24x6,5 m, přízemí jsou 2 pokoje, každý pokoj má své vlastní wc + sprchu, dále je zde velká společenská místnost vybavená krbovými kamny a kuchyňským koutem, kancelář, technická místnost, šatna a 2x wc. V 1. NP je pokoj, koupelna, WC dále prostorná obývací hala s krbovými kamny propojená s kuchyní, velká ložnice s vlastní šatnou a koupelnou - rohová vana, sprchový kout, WC, rohová infrakabina. 2. NP není zatím využíváno, je zde možnost vybudovat další obytné prostory.

Celý objekt je vytápěn tepelným čerpadlem se zemním kolektorem, podlahové vytápění ve všech třech patrech. Vlastní voda + kanalizace - velmi nízké provozní náklady. Díky bohatému prosklení všech tří pater je krásný výhled jak do jezdecké haly, tak do krásné okolní přírody a na přiléhající pastviny.

Obytná část, jezdecká hala, stáje i skladové prostory jsou zastřešeny pur panely - svými tepelně izolačními vlastnostmi zaručuje výborné klima a využití během celého roku.

Areál se nachází téměř na samotě na českomoravské vrchovině. Svým umístěním uprostřed ČR nabízí ideální dopravní dostupnost a to jak v rámci republiky, tak okolních států. D1 cca 25km.

Cena: 25,5 mio 

Jezdecký areál, hala, jízdárna, bydlení 3kk + zázemí, 5ha
+ 4,2 ha možno pronájem,   okr. Praha-východ
MOMENTÁLNĚ PRODEJ ZASTAVEN
Nabízíme Vám exkluzivně nově postavený jezdecký areál v blízkosti Prahy po D1-sjezd Stránčice. Vlevo od příjezdu obytný dům - dřevostavba 3kk a bydlení 1kk pro ošetřovatele + sociálka, další domek - dřevostavba je klubovna, teraska s venkovním posezením, topení na tuhá paliva s rozvody ústředního topení, v klubovně topení na tuhá paliva. Za domy jsou výběhy se dvěma dřevěnými přístřešky - boxy pro celkem 7 koní. Všechny výběhy jsou pevné - dřevěné ohrady s přístřešky, kde koně mohou být celý den na zeleném. Hala - 25x40m, písek+geotextilie, kolem haly je do tvaru U celkem 29 dřevěných boxů, všechny mají okna ven, ulička uvnitř. Sedlovna, krmírna též u boxů. Mycí box je u vchodu do stájí a haly. Z druhé krátké stěny haly je přístřešek - technické zázemí pro traktor, seno, slámu, atd. Jízdárna - 22x60m, odvodněná, písek+geotextilie. Objekt má 2 vydatné studny, septik, el 230/400. Rozloha pozemků k prodeji je 5 ha,  lze od prodávajícího ještě pronajmout 4,2 ha ohrazenou louku s třemi prostornými přístřešky.
Cena: 16.300.000,-        další info na tel. 775261334
Jezdecký areál,  bydlení, stáje 42 boxů, kolbiště, hala, okr. Praha -západ
Cena: na vyžádání
Nabízíme Vám ke koupi klasický jezdecký areál s halou, bydlením, kolbištěm a výběhy s velmi rychlou dostupností na Prahu,sjezd 14 km na D4.
 Je tam jedna původní stáj o 8 boxech, pak 15 anglických boxů dřevěných, další stáj 16 boxů, ulička uprostřed a dalších 5 boxů blízko haly. Hala je 25 X40, písek, za ní kolbiště 20x40 a za ním výběhy.
Rodinný dům 3kk, přízemí , v patře se samostatným vchodem 7 pokojů jako penzion, každý má sociál.
Dále je tam 2x sedlovna, krmírna, zázemí pro jezdce, restaurace s barem, posezení a zasklená terasa s krbovými kamny

 

© 2014 by Reality Solarová. All rights reserved.