Realitní kancelář Equi Reality Solarová se představuje:

V roce 2007 založila paní Marie Solarová realitní kancelář a zaměřila se na oblast Hořovicka a Berounska. Jak rostl počet spokojených klientů a prodaných nemovitostí, expandovala společnost na Příbramsko a postupně její nabídka obsahovala nemovitosti z cca dvaceti okresů České republiky.

V nabídce realitní kanceláře se tak začaly objevovat stále více nemovitosti zaměřené na chov koní a zemědělství. Během let 2009-2010 se díky samotným klientům vyselektoval další směr kanceláře do "1. Equi realitní kanceláře" v ČR.

 

V roce 2010 se z celkových 10502 návštěvníků webových stránek (www.solarova.cz) plných 4500 zajímalo o Equi nabídku. To se pro paní Solarovou stalo dostatečným důvodem pro výraznou změnu obchodní strategie společnosti.

Díky svým bohatým zkušenostem se paní Solarová dokáže zaměřit nejen na potřeby svých klientů, ale dokáže jít vstříc i potřebám koní a vybrat k jejich spokojenosti to pravé "bydlení".

V současné době vede tým realitní kanceláře její dcera Tereza Solarová, která je i velmi úspěšnou  jezdkyní skokových soutěží.

 

Tereza Solarová

-realitní makléřka - specializace Equi reality

- parkurová jezdkyně - kategorie žen

- účastnice několika CSI (mezinárodních závodů) a MČR (mistrovství ČR) v kategorii juniorů a mladých jezdců

 

© 2014 by Reality Solarová. All rights reserved.